פורטל שיניים ישרות

כל הפרטים המחירים והעצות!

כמה יעלה לעשות טיפול?

רוצים ליישר את השיניים ולא יודעים כמה זה הולך לעלות לכם? בקליק אחד תוכלו לקבל הצעות מחיר מהמרפאות הטובות ביותר! בשביל השקט הנפשי והידיעה כי תוכלו לעמוד בתשלומים, בדקו עכשיו כמה עולה יישור שיניים!

עלויות משתנות:
עלות יישור שיניים משתנה בהתאם למספר קריטריונים:
1.  האם המרפאה ציבורית או פרטית? בקופת החולים לרוב המחירים יהיו נמוכים יותר מן המרפאות הפרטיות, אך לא בעלות יחס אישי ואינדיבידואלי כלפי כל מטופל. יש לקחת בחשבון כי רוב האורתודנטים המומחים זולגים לתחום הפרטי, היות והוא משתלם יותר עבורם.

2.  גיל המטופל. ככל שהשנים חולפות כך עלות הטיפול גבוהה יותר, היות ויש צורך לתקן יותר ליקויים בפה המטופל.

3.  לסת אחת או שתיים? מחיר לסת אחת וקיבועה ברסן יכול לעלות עד 8000 ₪. שתי לסתות יכולות להסתכם ב13000 ₪ ועד 17000 ₪  כמובן תלוי היכן ובאופי הטיפול.

4.  התקן יישור שיניים. התמחור יכול להרקיע שחקים כאשר מדובר בהתקן כגון אינוויזלין, ולהתמתן כאשר מדובר בהתקן סמכים. הדינאמיות במחיר אכן גבוהה ותלויה במרפאה ובמומחיות רופא השיניים.

וודאי לא פעם שאלתם את עצמכם או את מכריכם – כמה עולה יישור שיניים. התשובות מרובות ומגוונות. כי אין ממש מחירון אחיד בין כל המרפאות! אך על מנת שלא תישארו חסרי ידע בנושא, השאירו פרטים בטופס המקוון ונציגנו יענו לפנייתכם בנושא!

זול זה לא:
במידה ותהיתם מדוע העלות כל כך גבוהה, חשוב לזכור ואף לשאול לגבי מומחיות האורתודנט. ישנן מרפאות ציבוריות לרוב וגם פרטיות, המעניקות טיפול אורתודנטי על ידי רופאי שיניים ולא אורתודנטים מומחים. בדקו את התקציב העומד לרשותכם, מה חשוב לכם בקבלת הטיפול.

חשוב לכם שאיש מקצוע מומחה ברפואת השיניים יטפל בכם? אנו רכזנו עבורכם את האורתודנטים המומחים, ורופאי השיניים הטובים בארץ! בקליק אחד תוכלו למצוא את המרפאה הקרובה לאזור מגוריכם!