יישור שיניים גם לילדים

חוששים שישנה בעיה אורתודנטית עם שיני ילדכם? מדוע לחיות בחשש. גשו עוד היום עם ילדכם למרפאת שיניים המתמחה ברפואת שיניים לילדים! אצלנו תוכלו למצוא רופאי שיניים מומחים, ואת המרפאות הקרובות ביותר לאזור מגוריכם!

הגיל שאפשר להתחיל:
מקובל לקטלג את טווח גיל הילדים בין 8-11 שנה על מנת להתחיל תהליכים של יישור שיניים לילדים.

חשוב להבחין בתסמינים מקדימים לבעיה האורתודנטית:
מציצת אצבע עד גיל מאוחר, לסת עליונה בולטת, צפיפות שיניים ואי יכולת לסגור את הפה כהלכה ועוד.

לא צריך ממש לחכות עד גיל הנעורים או עד גיל 11. ניתן לקחת לבדיקה ולעיתים על ידי פלטות אורתודנטיות למשך הלילה, למנוע התפתחות עיוות של שיניים ולסת עוד בתחילת הדרך.

מניעה היא הדרך הטובה ביותר בתחום בעיות אורתודנטיות! בואו לייעוץ ראשוני וללא התחייבות עם ילדכם, לבדיקה ואבחון מצב שיניו! השאירו פרטים בטופס המצורף ונציגנו ישמחו לענות לפנייתכם בתחום!

שיניים עקומות אצל ילדים:
שיטת הקשתיות הינה אופטימאלית עבור יישור שיניים לילדים. ראשית היותה שקופה, דקיקה ומאפשרת התנהלות יומיומית רגילה. לא נוסף אביזר חיצוני בולט על פני הילד, ולכן לא גורם לתחושת הבושה או חוסר שביעות רצון מצד הילדים. מדובר על טיפול מהיר מקצועי ויעיל.

זו תקופה מאוד רגישה של התבגרות ילדכם, לכן הם מאוד רגישים ללעג מצד ילדים אחרים, או ביקורתיים כלפי עצמם. לכן ניתן לחסוך זאת מהם ובמקביל ליישר את שיניהם בהצלחה.

ניקוי ותחזוקה:
שיטת הניקוי קלה ונוחה, ואין צורך להתעסק עם מברשות מיוחדות, גומיות, שעווה, פציעת חניכיים ועוד שלל דברים לא נעימים הנתקלים בהם במתקני יישור אחרים.
בנוסף קשה לצפות מילדים למשמעת ניקיון אדוקה, או למידה של שלל טכניקות הניקוי האפשריות. בעצם שליפת הקשתית השקופה מאפשרת  לנקות שיניים בקלות וביעילות וגם את הקשתית עצמה.

ילדכם אוהבים להרגיש מיוחדים? זו הזדמנות להכיר להם את שיטת יישור שיניים לילדים! ללא צורך בתחושת סרבול ובושה! יישור שיניים מעולם לא נראה כה מוצלח וברמה גבוהה. על מנת לקבל פרטים נוספים, השאירו פרטים ונחזור לפנייתכם במהרה!

סגירת תפריט