יישור שיניים בלי גשר

רוצים לקבל הכוונה והצעות מחיר לדבר הגדול הבא? יישור שיניים ללא גשר! כן, קראתם נכון. העתיד כבר כאן. אם אתם מעוניינים בייעוץ או לשאול שאלות בתחום זה, נשמח כי נציגי המרפאות המתמחות יחזרו אליכם לאחר השארת פרטיכם בטופס!

פתרון חדשני לשיניים עקומות:
תקופת הנעורים הינה תקופה לחוצה, מלאת הורמונים, בגרויות, ומחשבה על צבא וחופשה, בריכה וים. מה שבאמת לא צריך זה להוסיף עוד שמן למדורת ההורמונים בדמות מתקן ליישור שיניים עם ריבועי מתכת לא אסתטיים.

קיימת שיטה – בלתי נראית. אשר מתאימה למתבגרים ולבוגרים.  רוצים לגלות מהי? המשיכו לקרוא!

יישור שיניים ללא גשר:
זוהי שיטה בלתי נראית – היות ולא רואים את הקשתיות המושמות בפי המטופל, והדבר היכול להעיד על קיומן הוא רק השינוי הפיזי וההדרגתי של שיניו.

קשתית זו היא בעצם מיישר שיניים שקוף המותאם בצורה אישית על פי זוויות שיניו והלסת של המטופל. נלקח משטח של השלב הראשוני, ועל ידי תכנית טיפולים רופא שיניים מוסמך בונה את הרכב הקשתיות הבא להחליף את הישנה, ולגרום ליישור השיניים.

הליך זה אורך בדרך כלל כמו יישור שיניים בגשר ברזל (ריבועים), כמובן תלוי במצב השיניים של המטופל.

רוצים להיות קוסמים? להזיז שיניים בלי שאף אחד ישים לב? ובכן קורס קוסמות תצטרכו ללמוד, אבל אנו יותר מעוניינים שיישור השיניים שלכם יהיה בצורה דיסקרטית ואסתטית עד כמה שניתן! גם אתם? מצוין! השאירו פרטים ונציגנו יחזרו לפנייתכם!

תחזוקה:
חשוב לשמור על היגיינת פה גבוהה ביותר ללא קשר לקשתיות הנמצאות בפה. אך ביותר תשומת לב כאשר הן שם. לאחר כל ארוחה, בוקר וערב, מומלץ להשלים את הטיפול עם מי פה וניקוי דנטאלי, היות ולא ניתן להתקין קשתיות בחלל פה הסובל מדלקות חניכיים, או תחזוקת פה לקויה.

חשוב להגיע לפני הטיפול במצב פה ולסת תקינים, בזמן הטיפול והכי חשוב – לשמר מצב זה לאורך שנים רבות וטובות.

שיניים עקומות? בולטות? עד מתי תסתירו את החיוך? בואו לחייך למחר חדש!  יישור שיניים ללא גשר אצל רופאי שיניים אשר עברו הכשרה והסמכה בתחום! לייעוץ ראשוני חינם וללא כל התחייבות מצידכם, השאירו פרטים כבר עכשיו!

סגירת תפריט