יישור לשיניים שקוף

אוהבים לחייך אבל הריבועים בגשר מסנוורים? יש פיתרון ליישור שיניים שקוף בצורה אסתטית, בלתי נראית, והשינוי מדהים! בואו לקבל הצעות מחיר משתלמות, ייעוץ מאורתודנטים מומחים! מלאו ושלחו את הטופס המקוון כבר עכשיו!

מתקן ליישור שיניים:
רוב מי שיש לו מתקן ליישור שיניים שהוא לא שקוף, נמצא במלחמה מתמדת עם שאריות אוכל הנתקעות בין הריבועים, ונאלץ פעמים רבות להשקיע זמן רב בניקוי מתקן יישור השיניים.
ישנה צורה נעימה, פשוטה וקלה יותר ליישור שיניים.
יישור שיניים שקוף מונע את ההתעסקות האינסופית עם שאריות אוכל, ואין צורך לדאוג שמא נותרה חתיכת מזון סוררת בין השיניים.

חשאיות מובטחת:
לביישנים שבינינו, או לאוהבי הנוחות, מתקן יישור שיניים שקוף הוא הפיתרון האולטימטיבי שניתן למצוא.

נוח, מותאם בדיוק למען פעולת יישור שיניים, הפלטות השקופות ניתנות לשליפה החוצה בזמן ארוחות, או לפני דייט מוצלח. ואין צורך לחוש אי נעימות ממתקני ברזלים המודבקים על השיניים ויכולים לגרום לכתמים לאחר הורדתם.

פלטות שקופות:
ישור שיניים שקוף מיושם על ידי הנחת פלטה שקופה, או שתיים – תלוי במידת הצורך הרפואי. הפלטות ניתנות לשליפה ומאפשרות תחזוקה קלה ופשוטה של השיניים והחניכיים, בנוסף לניקוי הפלטות עצמן.

מעוניינים ליישר את השיניים? אחלה! אבל היכן תמצאו את המרפאות המתמחות בתחום? לא צריך לחפש בכלל! לשם כך אנו כאן! רכזנו עבורכם את הטובות מכולן בסביבת מקום מגוריכם!

שינוי אסתטי בלי להרגיש:
היתרון העצום של יישור שיניים שקוף, בכך שקשה להבחין בו. שינוי אסתטי של יישור השיניים הנעשה באופן התנהלות רגיל, ולא צריך לפחד לחייך, או להימנע מלהגיע לאירועים או לשוחח פנים אל פנים. את הבושה תשאירו לאחרים.

את הפלטות שקופות ניתן להסיר ברגע הגיעכם לאירוע ולאחר מכן להלבישן שוב.
על מנת למקסם את יעילות הפלטות, יש צורך להרכיבן למשך 22 שעות לפחות על גבי השיניים.

למי מתאים הטיפול:
טיפול ליישור שיניים בעזרת פלטות שקופות מיועד למי שקיימת אצלו מערכת שיניים בוגרת. כלומר שקיימות שיניים טוחנות אחוריות. למי מאלה שלא בקעו שיניים אלה, לא ניתן ליישם את שיטת הפלטות השקופות. לכן ניתן לעשות טיפול זה רק לאחר גיל ההתבגרות.

לא לכולנו נעים להודות שאנו מיישרים את השיניים, והסיבות ברורות. אך למה לומר אם לא רואים את המתקן? רוצים המלצות על אורתודנטים מומחים? שיחזרו אליכם נציגי המרפאות המובילות בתחום? מלאו ושלחו את הטופס המצורף כבר עכשיו!

סגירת תפריט